Фільтр Presto-PS дисковий 2" дюйма для крапельного поливу (FD-02120)





Особливості
Фільтр дисковий Presto-PS (FD-02120) застосовується для побудови систем поливу і внесення добрив дощуванням і крапельним способом. Призначений для попереднього очищення води, яка подається в зрошувальну систему з магістралі або ємності. Захищає дощовики, крапельниці, краплинну стрічку крапельну трубку від засмічення, збільшує їх термін служби. Встановлюється фільтр розрив магістрального трубопроводу за допомогою різьбового з'єднання з зовнішньою різьбою діаметром 50 мм (2"). Рекомендований робочий тиск в системі 3 атмосфери. Корпус фільтра виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до механічних навантажень, перепадів температури і ультрафіолетового випромінювання. Дисковий фільтруючий елемент довговічний і легко промивається, зручна розбірна конструкція для легкого обслуговування і очищення фільтра.
Переваги
- Невелика вага і габарити;
- Довговічний, виготовлений з пластика з додавання УФ-стабілізатора;
- Значно збільшує термін служби поливних систем;
- Простота установки і обслуговування.
Коротка інструкція з монтажу дискового фільтра:
- Встановити на початку магістральної труби кран або перехідник з внутрішньою різьбою 2 дюйми;
- Вкрутити патрубок фільтра позначений як вхідний (маркування на корпусі) в кран/перехідник;
- Із зворотного боку підключити основний відрізок магістральної труби;
- За допомогою кранів і стартерів підключити систему крапельного поливу до магістралі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | фільтр дисковий |
| Висота | 62 см |
| Об`єм | 0,06 м^3 |
| Діаметр різьби | 50 мм (2") |
| Вид різьби | зовнішня |
| Фільтрація | 120 mesh |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 8 кг |
| Об'ємна вага | 13,75 кг/м^3 |
| Ширина резьбам | 33 см |
| Діаметр колби | 17 см |
- Ціна: 4 450 ₴

