Діркопробивач 3 мм Presto-PS механічний для трубки 16 і 20 мм (SP-250)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Діркопробивач механічний 3 мм Presto-PS (SP-250) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням сліпий трубки діаметром 16 або 20 мм і садових крапельниць. Він дозволяє швидко і надійно закріпити стартові фітинги та крапельниці в стінку сліпої трубки. Процес інсталяції досить легкий, не вимагає попередньої підготовки і спеціальних навичок. Трубка проколюється в заздалегідь визначених місцях відповідних розташування рослин на ділянці. Діркопробивач виготовлений з якісного пластику, а робоча частина має металеву насадку. Порівняно із звичайними ручними дироколом є більш продуктивним і зручним рішенням, застосовується при необхідності проколювання великої кількості отворів на довгих ділянках поливної системи.
Переваги
- Простота використання;
- Універсальний завдяки знімній вставці, підходить для трубки 16 і 20 мм;
- Висока продуктивність;
- Висока безпека при роботі;
- Довговічний, виготовлений з якісних матеріалів;
- Дає надійне з'єднання без додаткового ущільнення.
Коротка інструкція по використанню діркопробивача:
- Взяти сліпу крапельну трубку;
- Розкласти по ходу рядів;
- У місці проколу вставити трубку у дирокол;
- Натиснути рукоятку до упору вниз;
- Вставити стартер, адаптер або крапельницю готовий отвір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,108 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Об`єм | 0,0004 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,1029 кг/м^3 |
| Застосування | проколювання отворів |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Тип | Дырокол |
- Ціна: 369 ₴

