Конектор Presto-PS з внутрішньою різьбою 3/4 дюйма (4017)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Конектор з внутрішньою різьбою Presto-PS (4017) використовується разом з кранами з зовнішньою різьбою і різними адаптерами для підключення садових і сочащихся шлангів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється коннектор з якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага у порівнянні з металевими аналогами;
- Не ржавіє, виготовлений з пластика з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу і використання;
- Надійне з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу коннектора:
- Змонтувати кран в магістральну трубу;
- Накрутити коннектор по різьбі на кран;
- Під'єднати шланг, що сочиться;
- Відкрити кран і подати воду в шланг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Аквастоп | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,026 кг |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2&54) - 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Об`єм | 0,00009 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м^3 |
| Застосування | для з'єднання шлангів |
| Тип | з різьбою |
- Ціна: 39 ₴

