Візок Presto-PS для поливального шланга (3701)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Візок для шлангу Presto-PS (3701) використовується для зберігання і транспортування шлангів до місця поливу. Вміщує від 25 до 45 метрів шлангу діаметром 1/2, 5/8-і 3/4 дюйма. Підключення шланга до джерела води проводиться за допомогою стандартних коннекторів. Оснащена колесами для зручності перевезення по ділянці. Виготовлена котушка з високоякісного пластику, стійкого до механічних пошкоджень, впливу ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур.
Переваги
- Зручність і простота зборки без застосування додаткового інструменту;
- Виготовлена з первинного пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Універсальне використання для шлангів різного діаметра;
- Складна рукоятка для зручності зберігання;
- Колеса для зручності транспортування.
Коротка інструкція з використання візка:
- Зібрати котушку дотримуючись інструкції надрукованій на упаковці або по відео;
- За допомогою двох конекторів і відрізка шлангу того ж діаметру, який буде використовуватися, приєднати котушку до джерела водопостачання;
- З'єднати основний шланг коннектором з внутрішнім адаптером котушки;
- На протилежний кінець шланга змонтувати конектор з автостопом і підключити поливної пістолет/дощуватель;
- Подати воду в систему;
- По завершенню поливу зняти зі шланга пістолет/дощуватель і змотати шланг на котушку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | візок |
| Об`єм | 0,021 м^3 |
| Корпус | Пластик |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Довжина шланга 1/2" | 45 м |
| Ручка | відкидна |
| Довжина шланга 5/8" | 30 м |
| Розмір упаковки | 60*40*10 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Довжина шланга 3/4" | 25 м |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Колір | сіро/помаранчевий |
| Вага | 2,28 кг |
| Об'ємна вага | 5,16 кг/м^3 |
| Глибина в зборі | 8 см |
| Висота в зборі | 78 см |
| Діаметр барабана | 32 см |
| Ширина барабана | 20 см |
| Ширина в зборі з ручкою | 45 см |
- Ціна: 940 ₴

