Шланг садовий Cellfast Hobby ATS 50 метрів 3/4"



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Шланг поливальний Cellfast HOBBY ATS2 3/4'' 50м – призначений для організації поливу на присадибній ділянці, підходить для подачі питної води. Довжина – 50 м, діаметр 3/4”.
Особливості садового шланга Селфаст HOBBY ATS2™ 3/4'' 50 м
Шланг шестишаровий, має подвійне обплетення: трикотажне і сітчасте.
Витримує тиск на розрив 30 бар.
Підходить для використання при температурі від -20 до +60°С.
Не містить фталатів, барію, кадмію та свинцю.
Стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Не скручується, відсутні перегини.
Є захист проти наростання водоростей.
Тривалий термін гарантії.
Країна-виробник: Польща.
Садові шланги ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Діаметр | 19 мм |
| Кількість шарів | 6 |
| Довжина | 50 м |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 30 Бар |
| Довжина бухти | 50 м |
| Вид товару | Шланг |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 12.67 кг |
| Мінімальна температура води | -20 град |
- Ціна: 4 270 ₴

