Касета для розсади ROKO 96 осередків (400х600 мм) Польща





Касети для розсади призначені для вирощування розсади овочевих, ягідних, квіткових, лісових та декоративних культур. Виробник (ROKO) Польща. Кількість штук в упаковці - 60.
Характеристика:
Розмір касети, мм – 600х400
Кількість комірок на піддоні – 96 штук
Кількість осередків на квадратний метр - 400 штук
Об'єм окремої комірки - 0,055 літра.
Об'єм всього піддону – 5.28 літра.
Товщина стінки - 0,65 мм.
Розміри окремого осередку (горщик)
верх сторона - 42 мм
глибина – 65 мм
дно - квадрат зі стороною - 12 мм
Підходить для вирощування:
- капусти (білокочанної, броколі, цвітної, пекінської);
- Салат;
- селери;
- Порея;
- Зелених культур (базилик, петрушка, кріп, рукола).
Оптимально підходить для помідорів, перцю та баклажанів, дозволяючи вирощувати повноцінну розсаду протягом 25–35 днів без пересадки.
Можна використовувати для огірків та кабачків при короткому циклі вирощування до висадки у відкритий ґрунт чи теплицю.
Також касета підходить для декоративних однорічних кольорів – петунії, чорнобривців, айстри, сальвії та інших культур.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Виробник | ROKO |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 96 шт. |
| Кількість в упаковці | 60 шт. |
| Фактура | Рівна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 35 ₴
- Мінімальне замовлення: 60 шт.



