Ferroli DIVA C24 атмосферний (димохідний) котел газовий двоконтурний





НАСТІННИЙ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ, ФУНКЦІЯ ОПАЛЕННЯ І ГВП, ЕЛЕКТРОННИЙ РОЗПАЛ, ДВА РОЗДІЛЬНІ ТЕПЛООБМІННИКИ
Ferroli DIVA C24 це двоконтурний газовий настінний димохідний котел, потужністю 23,5 кВт, з відкритою камерою згоряння та роздільними теплообмінниками. ККД котлів Ferroli DIVA перевищує показники аналогових газових опалювальних апаратів та досягає 91%.
Газовий котел Ferroli DIVA C, виробництва Італія, застосовується в приміщеннях з природною тягою, відповідно, забір повітря для горіння проводиться з приміщення, в якому він встановлений. Камера згоряння в таких котлах виготовлена із спеціальної сталі з антикорозійним покриттям з добавкою алюмінію, та з внутрішньої сторони покрита шаром ізолюючого складу, виготовленого з екологічно чистого матеріалу.
Основні характеристики газового димохідного котла Ferroli DIVA C24
Настінний димохідний котел Ferroli DIVA C24 розроблений із системою електророзпалювання та оснащений інжекційним пальником зі спеціальними головками, виготовленими з нержавіючої сталі вищої якості AISI 304.
Ferroli DIVA C24 обладнаний двома роздільними теплообмінниками: пластинчастим швидкісним для швидкого нагрівання води, і міцним мідним - для контуру обігріву.
У всіх котлах модельного ряду Ferroli DIVA встановлена функція антиблокування насоса контуру опалення, завдяки якому насос вмикається на кілька секунд, якщо котел вимкнений протягом доби. А також у всіх котлах є захист від замерзання.
Однією з переваг димарів Ferroli DIVA C є нова електронна система управління на базі мікропроцесора, завдяки якій можлива робота без пресостату.
Як паливо для роботи газових настінних димохідних опалювальних котлів Ferroli DIVA C24 можна застосовувати природний або скраплений газ. Для цього необхідно придбати окремо комплект переналаштування.
Для більш комфортної та ефективної експлуатації до газових котлів Ferroli DIVA C можна підключати кімнатний термостат, таким чином котел працюватиме на 20% економніше.
Опалювальний настінний газовий котел Ferroli DIVA широко відомої італійської торгової марки Ferroli стане невід'ємним помічником у питанні обігріву приміщень та приготування гарячої води, особливо жителів нашої країни, оскільки розрахований на мінімальний тиск у контурі обігріву.
Технічні характеристики:
Тип: двоконтурний, димохідний, з відкритою камерою згоряння
Потужність: 24 кВт ККД: 91,2%
Продуктивність ГВП: до 13,6 л/хв при ΔT 25°C
Температура опалення: 30 – 80°C
Температура ГВП: 35 – 65°C
Максимальна витрата газу: 2,73 м³/год
Діаметр димаря: 130 мм
Живлення: 230 В/50 Гц
Електроспоживання: 80-110 Вт
Габарити (Ш × Г × В): 440 × 330 × 740 мм
Вага: 28,8 кг
Країна-виробник: Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.73 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 20 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 92.9 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Білий |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 30 523,50 ₴

