Газова колонка Rocterm ВПГ 12-BF (OXI FREE) Турбо 12 л. (труба в комплекті)





Газова колонка Rocterm ВПГ 12-BF Turbo (труба в комплекті)
Турбована газова колонка – це сучасний пристрій для забезпечення побутового нагрівання води. Газова колонка може працювати на природному та зрідженому газі, забезпечуючи квартиру, будинок чи інший об'єкт необхідним гарячим водопостачанням. Установка турбованої газової колонки передбачає видалення продуктів згоряння газу через спеціальний коаксіальний димохід, що виходить надвір через спеціальний отвір у стіні. Камера згоряння турбованої колонки – закрита. Переваги турбованої газової колонки полягає в тому, що прилад працює без забору повітря з приміщення, в якому вона встановлена. Відмінний газовий проточний водонагрівач, відповідність ціна-якість, забезпечена необхідним набором систем безпеки та контролю.
Технологія OXI FREE – технологія безкисневого лиття міді, внаслідок застосування цієї технології теплообмінник міцніший та стійкіший до агресивної дії зовнішнього та внутрішнього середовища, а також до гідравлічних навантажень, не потребує захисного покриття. Класичний теплообмінник (мідь із покриттям) середній термін служби 5 років, OXI FREE теплообмінник середній термін служби 10 років.
Особливості газової колонки ROCTERM турбо:
Автоматичне електронне запалювання
Мідний важкий 2,2 кг дворівневий теплообмінник
Водогазовий вузол збільшений, підвищеної надійності
Європейський димовідвідний пристрій
Пальник із нержавіючої сталі
Механічне керування
2-3 точки водорозбору
Оснащена системами захисту від зворотної тяги та замерзання
Апарат оснащений усіма сучасними системами безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Вага | 13 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
- Ціна: 6 900 ₴




