Котел газовий Innovita Perla Pro 24 кВт RSI турбір.2-х конт. 2 теплообмінники з трубою





Основні переваги
Елегантний дизайн з інтуїтивним цифровим дисплеєм, що дозволяє отримати інформацію про стан обладнання
Підвищена ефективність
Підходить для вентильованих та невентильованих приміщень
Економічне використання простору завдяки компактним розмірам
Роздільні теплообмінники
Панель управління з манометром та дисплеєм
Триколірний світлодіодний індикатор, видимий навіть при закритій панелі, відображає робочий режим котла (увімкнено, вимкнено, наявність несправностей)
Цифровий контрастний дисплей із функцією самодіагностики несправностей
Можливість роботи на зрідженому чи природному газі
Електрод розпалювання та контролю полум'я
Поступова та безперервна модуляція потужності опалення та ГВП
Вторинний пластинчастий теплообмінник із нержавіючої сталі для гарячої води
Функція стабілізації температури гарячої води
Миттєва та безперервна подача гарячого водопостачання навіть при низькому тиску води (0,15 bar)
3-х швидкісний насос із вбудованим автоматичним відвідником повітря
Безшумна робота
Можливість використання кімнатного термостату
Можливість підключення контуру теплої підлоги
Можливість роботи з датчиком вуличної температури
Простота монтажу
Сертифікація CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Innovita |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 32 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 0.588 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 92.4 % |
| Колір | Білий |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Циркуляційний насос | Так |
- Ціна: 33 384 ₴






