ТЕН для бойлера SELFA GDWI-0190 1 1/2" 3 кВт 230 V (L=360 мм) ізольований з термостатом

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ТЕН для бойлера SELFA GDWI-0190 1 1/2" 3 кВт 230 V (L=360 мм) ізольований з термостатом»
ТЕН з різьбовим з'єднанням SELFA GDWI-0190 1 1/2" 3 кВт 230 V (L=360 мм) ізольований з термостатом (50.307.211)
Повністю ізольований ТЕН SELFA GDWI-0190 1 1/2" 3 кВт 230 V (L=360 мм) з термостатом та різьбовим типом з'єднання. Виготовляється дана конструкція з міцного матеріалу, при виробництві нагрівального елемента використовується високоякісна мідь.
ТЕН укомплектований заземлюючим резистором з певним рівнем опору. Завдяки даному резистори, ви включаєте, ваш нагрівальний елемент з резервуаром, в катодний антикорозійний захист резервуара.
Ізоляція нагрівального елемента в емальованому резервуарі допомагає запобігти прискореній електрохімічній корозії, зберігаючи катодний захист резервуара і продовжуючи тим самим термін служби магнієвого анода.
Характеристики ТЕНа SELFA GDWI-0160 1 1/2" 3 кВт 230 V (L=360 мм) з термостатом та повною ізоляцією:
Регулювання температури в діапазоні від +5 до +70°C
Ступінь захисту: IP44
Різьбове підключення: G 1 1/2
Тиск допустимий у резервуарі (мах): 10 бар
Антизамерзаюча функція дозволяє підтримувати температуру води в резервуарі на рівні +5°C.
Укомплектований сигнальними лампочками (зелена лампочка сигналізує включення, червона лампочка проходження струму через нагрівальний елемент)
Регулятор температури дозволяє робити автоматичне вимкнення при виникненні поломки. При поломці самого регулятора температури відключення відбудеться автоматичним обмежувачем температури на рівні 90°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selfa |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 8.5 мм |
| Довжина корпусу | 360 мм |
- Ціна: 4 056 ₴


