ТЕН для бойлера SELFA GDWI-0188 1 1/2" 2.0 кВт 230 V (L = 305 мм)

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ТЕН для бойлера SELFA GDWI-0188 1 1/2" 2.0 кВт 230 V (L = 305 мм)»
ТЕН з різьбовим з'єднанням SELFA GDWI-0188 1 1/2" 2 кВт 230 V (L=305 мм) ізольований з термостатом (50.207.211)
Якісний ТЕН з термостатом SELFA GDWI-0188 1 1/2" 2 кВт 230 V (L=305 мм) та різьбовим типом приєднання. Конструкція даного ТЕНу, виготовлена з високоміцного матеріалу, створює ідеальну ізоляцію для нагрівального елемента.
Довжина всієї конструкції становить 30,5 см. Даний нагрівальний елемент забезпечує, поряд з нагріванням води і додатковий, катодний антикорозійний захист резервуара завдяки наявності заземлюючого резистора.
ТЕН прослужить довго завдяки своїй конструктивній формі, що запобігає прискореній електрохімічній корозії, при цьому зберігаючи катодний захист резервуара і тим самим продовжуючи термін служби магнієвого анода.
Характеристики ТЕНу з різьбовим з'єднанням SELFA GDWI-0188 1 1/2" 2 кВт 230 V (L=305 мм):
Регулювання температури: від +5 до +70°C
Оснащений функцією автоматичного відключення нагрівального блоку завдяки регулятору температури. При поломці регулятора температури, відключення відбудеться автоматичним обмежувачем температури, досягнувши нагрівання до 90°C
Функція від замерзання та підтримки температури води у резервуарі на рівні +5°C.
Сигнальні лампи – зелена лампочка сигналізує включення, червона лампочка сигналізує проходження струму через нагрівальний елемент.
Ступінь захисту: IP44
Різьбове підключення: G 1 1/2
Тиск допустимий у резервуарі (мах): 10 бар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selfa |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 8.5 мм |
| Довжина корпусу | 300 мм |
- Ціна: 3 536 ₴


