Каналізаційна установка сололіфт VOLKS pumpe WC250





Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC 250
Застосування:
Відкачування стічних вод з кухонь, пральних машин, душових кабін, де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, з підвального приміщення)
Технічні характеристики
Потужність - 250 Вт
Максимальний напір - 10 м
Максимальна продуктивність 7,2 м3 / год
Точки підведення: 2 х 40 мм,
Точка виходу: 23/28 мм
Макс. температура води - 65 С
Принцип роботи
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, Після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
простота монтажу і експлуатації
вільний доступ до панелі управління
можливість підключення одного або двох джерел зливу каналізації
Вага нетто: 3,80 кг
Вага брутто: 4,99 кг
Упаковка ВхШхГ: 38х24х23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.8 кг |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 7 408,60 ₴

