Датчик вологості ґрунту Aquatec STS-10

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Датчик вологості ґрунту Aquatec STS-10»
Датчик вологості ґрунту SMS-10 (AQUATEC) для точних і надійних вимірювань. Датчик вимірює діелектричну проникність ґрунту з високою частотою 75 МГц, значення якого безпосередньо залежить від об'ємного вмісту вологи в ґрунті.
Датчик SMS-10 (AQUATEC) має стандартний аналоговий сигнал 0-3 В, що робить його універсальним рішенням в системах дистанційного моніторингу.
На відміну від резистивних датчиків, у яких відкриті електроди, ємнісний датчик вологості ґрунту SMS-10 (AQUATEC) має закриті електроди, що усуває проблеми з корозією під час експлуатації.
Датчик SMS-10 забезпечує послідовні показання незалежно від напруги джерела живлення або зміни температури.
Конструкція датчика вологості ґрунту SMS-10 є водонепроникною і атмосферостійкою, що дозволяє довгостроково закопувати в ґрунт.
Датчик може проводити вимірювання об'ємної вологості (VWC%) в наступних матеріалах:
- мінеральний ґрунт різних типів;
- ґрунтова суміш горщика;
- торф;
- теплоізоляція;
- тирса;
- інші.
Придбати цифровий датчик вологості ґрунту, Ви зможете в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Aquatec |
| Додаткові характеристики | |
| Тип датчика | аналоговий ємнісний датчик (VWC%) |
| Частота вимірювання | 75 МГц |
| Діапазон вимірювання вологості | від 0 до 100% |
| Точність вимірювання вологості | ± 2-3 % |
| Робоча температура | от 0°C до 80°C |
| Напруга живлення | 3,3-5,0 В |
| Вихідний сигнал | 0-3,0 В |
| Час запуску | <25 мс |
| Споживаний струм під час роботи | ~15 мА |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Розміри | 170x25x25 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
- Ціна: 4 560 ₴


