Автономний контролер збору та передачі даних Bionica LoRa Base Station




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автономний контролер збору та передачі даних Bionica LoRa Base Station»
Контролер BIONICA LoRa Base Station - автономний пристрій другого покоління для збору, обробки та передачі даних з радіопередавачів BIONICA LoRa Node та підключених до нього датчиків на Web-платформу BIONICA Server.
Завдяки впровадженню технології бездротового зв’язку LoRa (Long Range) в лінійку пристроїв BIONICA для віддаленого агромоніторингу, компанія AQUATEC наблизилася ще на один крок у реалізації амбітного завдання - створення повністю автоматизованої системи з управління зрошення на базі тензіометричних датчиків вологості ґрунту.
Пристрій підтримує декілька аналогових та цифрових входів, що робить його досить універсальним пристроєм для організації моніторнигу в полі.
Типи підтримуваних датчиків:
- датчик температури ґрунту AQUATEC (1-wire / 5 В);
- метеодатчик AQUATEC - вологості повітря, температура повітря і атмосферний тиск (I2C / 3,3 В).
Пристрій живиться від вбудованої акумуляторної батареї (АКБ) Li-ion, для підзарядки якої передбачена зовнішня сонячна панель на корпусі. Ємність АКБ складає 20400 мА*г, що дозволяє контролеру безперебійно працювати протягом 20-30 днів у хмарну погоду.
Зв'язок з сервером у контролера відбувається за допомогою мобільного інтернету GSM 2G - мережі, яка має найбільше покриття в Україні, що забезпечує можливість використання майже на будь-якій ділянці.
Корпус виготовлено із стійкого до ультрафіолету та міцного пластику CoPET (PETg) у індивідуальному фірмовому стилі компанії AQUATEC. Має шостий ступінь захисту від пилу та п'ятий від вологи (ІР65).
Контролер розроблявся по принципу Plug and Play, що дозволяє Вам самостійно встановити його на ділянці, під'єднати необхідні датчики, увімкнути (ON/OFF) і насолоджуватися дистанційним моніторингом.
Встановлюється базова станція на стійку висотою не менше 3 метрів над поверхнею землі або вище на ділянках із більш складним рельєфом для збільшення радіусу охоплення радіосигналу LoRa. На рівній ділянці та з незначною рослинністю радіус покриття становить від 1500 метрів і більше.
Придбати автономний контролер збору та передачі даних, Ви зможете в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Збирання, оброблення та передавання даних із радіопередавачів LoRa та під'єднаних датчиків на сервер |
| Тип прибора | Стаціонарний автономний |
| Підтримка цифрових входів | I2C (3,3 В) — 1 шт. та 1-wire (5 В) — до 5 шт. |
| Підтримка аналогових входів | 4-20 мА (12 В) — 4 шт. та 0,5-4,5 В (5 В) — 4 шт. |
| Передавання даних | GSM 2G |
| Тип SIM-картки | micro SIM |
| Елемент живлення (АКБ) | Li-ion (20400 мА*г) |
| Підзаряджання АКБ | Сонячна панель (6 В, 2 Вт) |
| Матеріал корпусу | Пластик (CoPET) |
| Клас захисту корпусу | IP65 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Приймання даних від пристроїв | LoRa (Long Range) |
| Антена GSM | Внутрішня (8 dBs) |
| Антена LoRa | Зовнішня (3 dBi) |
- Ціна: 25 920 ₴


