Автономний контролер збору та передачі даних Bionica GSM Node





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автономний контролер збору та передачі даних Bionica GSM Node»
Контролер BIONICA GSM Node - автономний пристрій для збору, обробки та передачі даних з підключених датчиків на Web-платформу BIONICA Server.
Пристрій підтримує декілька аналогових та цифрових входів, що робить його досить універсальним пристроєм для організації моніторнигу в полі.
Типи підтримуваних датчиків:
- тензіометри та інші датчики (4-20 мА / 12 В);
- тензіометри та інші датчики (0,5-4,5 В / 5 В);
- датчик температури ґрунту (1-wire / 5 В);
- метеодатчик вологості повітря, температури повітря і атмосферного тиску (I2C / 3,3 В).
Пристрій живиться від вбудованої акумуляторної батареї (АКБ) Li-ion, для підзарядки якої передбачена зовнішня сонячна панель на корпусі. Ємність АКБ складає 10200 мА*г, що дозволяє контролеру безперебійно працювати протягом 15-20 днів у хмарну погоду з інтервалом передачі даних один раз на годину. Інтервал передачі можна змінювати через прошивку (по запиту).
Зв'язок з сервером у контролера відбувається за допомогою мобільного інтернету GSM 2G - мережі, яка має найбільше покриття в Україні, що забезпечує можливість використання майже на будь-якій ділянці.
Корпус контролеру виготовлено у індивідуальному фірмовому стилі компанії AQUATEC. Має шостий ступінь захисту від пилу та п'ятий від вологи (ІР65).
Контролер розроблявся по принципу Plug and Play, що дозволяє Вам самостійно встановити його на ділянці, під'єднати необхідні датчики, увімкнути (ON/OFF) і насолоджуватися дистанційним моніторингом.
Придбати автономний контролер збору та передачі даних, Ви зможете в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Збирання, оброблення та передавання даних із під'єднаних датчиків на сервер |
| Тип прибора | Стаціонарний автономний |
| Підтримка цифрових входів | I2C (3,3 В) — 1 шт. та 1-wire (5 В) — 1 шт. |
| Підтримка аналогових входів | 4-20 мА (12 В) — 4 шт. та 0,5-4,5 В (5 В) — 4 шт. |
| Передавання даних | мережа GSM 2G (до 10 Мб/міс) |
| Інтервал передавання даних | 10-60 хвилин (залежить від прошивки) |
| Тип SIM-картки | micro SIM |
| Антена | Внутрішня (8 dBs) |
| Елемент живлення (АКБ) | Li-ion (10200 мА*г) |
| Підзаряджання АКБ | Сонячна панель (6 В, 2 Вт) |
| Матеріал корпусу | Пластик (CoPET) |
| Клас захисту корпусу | IP65 |
| Гарантія | 24 місяці |
- Ціна: 20 990 ₴



