Фекальний насос VOEVODA WQDN17-12- 2.2 кВт (Польща) з подрібнювачем для викачування вигрібних ям та каналізації


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос VOEVODA WQDN17-12-2.2 кВт
Фекальний насос Воєвода має не тільки чавунний корпус, а й ніж. Ніж трилопатевої з високим ступенем заточування може перемелювати фекалії або відходи, будь-які частинки, які не мають у своєму складі полімерів.
Не перемелює: гігієнічні прокладки та інші полімерні вироби.
Основні характеристики Voevoda WQDN 17-12-2.2
WQDN 17-12-2.2
Максимальна потужність 2.2 кВт
Максимальний об'єм рідини, що перекачується 280 л/хв.
максимальна висота підйому рідини 12 метрів
Насос Воєвода WQDN 17-12-2.2 оснащений вимикачем поплавця, який захищає фекальний насос від сухого ходу.
Нижня частина має високі ніжки, завдяки чому ножа насоса не потрапляє дрібний гравій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | VOEVODA |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 16 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
- Ціна: 3 400 ₴

