Колонка газова димохідна Piegaz Hermes White 10 л Польща


Газова колонка Hermes від польської компанії Piegaz – це надійний прилад, який забезпечить ваш будинок гарячою водою. Модель Piegaz Hermes забезпечена мідним теплообмінником та рідкокристалічним дисплеєм.
Особливості газової колонки Piegaz Hermes
Якісний мідний теплообмінник із вогнетривким покриттям.
Електричний розпал та контроль полум'я.
Датчик контролю тяги.
Захист від перегріву
Захист від недостатнього тиску води
Режими "Зима-Літо" дозволяє заощаджувати до 30% газу.
Компактні розміри.
Відкрита камера згоряння.
Живлення від двох батарей
Проточні водонагрівачі Piegaz спеціально спроектовані для роботи із низьким тиском газу. Газоводний блок колонки не вимогливий до якості газу і має відмінну чутливість на відкривання крана гарячої води.
Якісне покриття теплообмінника перешкоджає його корозії та прогоранню навіть при інтенсивному використанні.
Застосування двох батарей 1,5 як джерела живлення дозволяє не залежати від розташування розетки, а також повністю знімає ризик пошкодження електричним струмом.
Характеристики
Діаметр димоходу, мм 110
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Максимальний тиск, бар 6
Мінімальний тиск, бар 0.2
Потужність, кВт 20
Продуктивність, л/хв 10
Тип камери згоряння відкрита
Тип колонки димохідна
Тип розпалювання від батарей (електронний)
Вага, кг 7.9
Габарити (ВхШхГ), мм 590х340х145
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8.9 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
- Ціна: 4 499 ₴

