Настінний сповивальний столик Rixo Maggio CS902





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Настінний сповивальний столик Rixo Maggio CS902»
Настінний сповивальний столик Rixo Maggio CS902. Незамінне обладнання для кімнати матері та дитини у громадських закладах, громадських туалетних та санітарних кімнатах. Столики виготовлені з антибактеріального поліетилену високого тиску з додатковими ребрами жорсткості, що забезпечує міцність, довговічність та гарантує найвищий ступінь захисту дитини. Антибактеріальний матеріал допомагає знизити ризик виникнення неприємних запахів та зростання бактерій. Складна конструкція дозволяє розмістити пеленальний стіл у будь-якому туалеті чи окремій кімнаті з максимальним використанням корисного простору. Столик має вбудований тримач для одноразових гігієнічних витратних матеріалів та гачки з обох боків, щоб користувач міг повісити сумку для підгузків або ручну сумку. Захисний, регульований ремінь, оснащений замками-засувками, дозволяє фіксувати дитину не завдаючи їй дискомфорту. Настінний сповивальний столик Rixo Maggio CS902 - найкраще безпечне рішення!
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | Антибактеріальний HDPE пластик |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу у розкладеному стані (ВхШхГ): | 495x855x560 мм |
| Розмір виробу у складеному стані (ВхШхГ) | 560x855x107 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 590х870х130 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 10 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 12 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Тип | Сповивальний столик |
| Встановлення | Настінна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри пеленального столика | |
| Глибина | 56 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 7 875 ₴



