Крапельна стрічка емітерна STF S-Line 8mil 20см 1 л/год 1000м (Туреччина)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крапельна стрічка емітерна STF S-Line 8mil 20см 1 л/год 1000м (Туреччина), внутрішній діаметр 16 мм, відстань між отворами - 20 см. Стрічка виготовлена з використанням передових технологій і з дотриманням найвищих стандартів якості. Ця крапельна стрічка має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання і стійка до хімічних речовин, добрив і кислот завдяки матеріалам, що використовуються при її виробництві. Рекомендується для поливу овочевих культур у теплицях чи полях, плодових дерев, виноградників. Системи крапельного зрошення призначені для того, щоб можна було дозувати точну кількість води безпосередньо до коренів рослин, не змочуючи їх, що запобігає появі та розмноженню хвороб та шкідників.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STF |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
- Ціна: 2 358,50 ₴

