Насосна група змішуюча G1"FxG1"1/2M - 25-50° UPM3 AUTO 25-70 180 Barberi


Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насосна група змішуюча G1"FxG1"1/2M - 25-50° UPM3 AUTO 25-70 180 Barberi»
Попередньо зібрана група для забезпечення регулювання з фіксованою точкою і циркуляції змішуваного теплоносія. Забезпечує циркуляцію теплоносія, що надходить з первинного контуру, і постійне підтримання заданого значення температури (фіксованої точки) за допомогою змішувального клапана з термостатичним елементом. Вона знаходить своє застосування в системах опалення, зокрема, в системах теплих підлог. Група включає в себе циркуляційний насос, відсічні вентилі в лініях подачі і повернення, термостатичний змішувальний клапан, термометри в лініях подачі і повернення, зворотний клапан для запобігання природної циркуляції води, теплоізоляційні кожуха. Конструкція груп серії 02G.DN25 передбачає установку диференціального перепускного клапана, а в разі груп серій 32G.DN25 і 24G.DN25 можлива тільки зовнішня установка диференціального перепускного клапана. Конструкція груп серії 24G.DN25 передбачає установку лічильника енергії довжиною 110 або 130 mm. Всі групи є реверсируемыми (лінію подачі і лінію повернення можна міняти місцями).
Насосні групи та комплектуючі для систем опалення Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barberi |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Діапазон робочої температури | 5 - 90 град. Цельсія |
| Різьбове з'єднання | з внутрішньою різзю EN 10226-1/з зовнішньою різзю ISO 228-1 |
| Міжосьова відстань між фітингами | 125 мм |
| Насос | Grundfos UPM3 AUTO 25-70 180 Wilo Para 25-180/7-50/SC-12Grundfos UPML AUTO 25-105 180Grundfos UPSO 25-65 180 (для країн поза ЄС) |
| Сумісні робочі рідини | вода, гліколеві розчини (макс. 30%) |
| Шкала термометрів | 0–120 °C |
| Заводське настроювання | 38 и 45 °C |
| Діапазон регулювання температури | 25–50 и 30–60 °C |
- Ціна: 19 442,25 ₴


