Газовий котел ROCTERM Diamond TD2-B 24 турбо c 2-ма теплообмінниками з трубою





Rocterm Diamond TD2-B 24 TURBO
Опис:
• Потужність 24 квт (турбо)
• Два теплообмінника (мідь+нерж.)
• Котел оснащений 12 функціями безпеки і самодіагностики
• Безкисневий мідний теплообмінник
• Функція comfort ГВП
• LED дісплей
• Компактний розмір
Два теплообмінники
•Котел оснащений 12 функціями безпеки та самодіагностики.
Безкисневий мідний теплообмінник •
Функція comfort ГВП.
Газовий казан ТМ ROCTERМ серії TD2-B24 призначений для опалення приміщень від 60 кв. м до 240 кв. м, що ідеально підходить як для вторинного, так і для первинного (новобудування) житлового фонду. У поєднанні з широким діапазоном налаштувань та можливістю підключення до котла зовнішнього або зовнішнього температурного програматора з'являється можливість суттєво економити витрати газу в опалювальний сезон.
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОТЛА
Для отримання гарантії на обладнання необхідно перед першим пуском котла зв'язатися із найближчим сервісним центром (список шукайте на ROCTERM.UA) та укласти договір на сервісне обслуговування.
Для забезпечення нормальної роботи опалювального котла необхідно викликати спеціаліста сертифікованого сервісного центру для щорічного технічного обслуговування.
Протягом гарантійного періоду Ваша сервісна організація буде проводити гарантійний ремонт, якщо під час експлуатації котла буде виявлено заводські дефекти.
Якісне та своєчасне обслуговування є запорукою економічної та безпечної роботи котла.
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
Гарантійний термін на газові котли ROCTERM встановлюється протягом трьох років з дня введення в експлуатацію, але не більше 30 місяців після продажу. Протягом цього терміну авторизовані сервісні центри ROCTERM безкоштовно усунуть несправності, що виникли з вини виробника, або замінять котел згідно із законодавством у сфері захисту прав споживачів. Детально умови гарантії викладені у доданих до кожного котла «Сервісній книжці» або «Гарантійному талоні».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Вага | 35 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.54 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 91.6 % |
| Колір | Білий |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Об'єм води в котлі | 7 л |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 320 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Підключення газу | 3/4" |
| Ширина | 420 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Гаряче водопостачання | |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 50 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 30 град. |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.5 бар |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 20 915 ₴




