Терморегулятор програмований тижневий Computherm T70

Кімнатний термостат COMPUTHERM T70 підходить для управління переважною більшістю котлів і кондиціонерів, представлених на ринку України. Його можна легко підключити до будь-якого газового котла з точкою підключення двопровідного кімнатного термостата, а також до будь-якого кондиціонера або іншому електроприлади, незалежно від того, чи мають вони ланцюг управління 24V або 230V.
Простий в програмуванні кімнатний термостат. Завдяки великому цифровому дисплею і сенсорним кнопкам ви можете незалежно встановлювати погодинну програму для кожного дня тижня. Він забезпечує більш точне вимірювання температури і регулювання температури, ніж механічні термостати, а також можливість перемикатися між режимами нагріву і охолодження, калібрувати датчик температури і блокувати кнопки управління. Можна встановити комфортну, економічну і тимчасову температуру.
Ми рекомендуємо встановлювати пристрій там, де потрібно програмування, важливі простота використання, точне вимірювання і установка температури, портативність і точність перемикання.
Основні особливості терморегулятора COMPUTHERM T70:
- Програмований.
- Сучасний дизайн, легко впишеться в сучасний інтер'єр приміщень.
- Великий цифровий, сенсорний дисплей.
- Просте і зрозуміле використання.
- Можливість калібрування показань терморегулятора.
- Просте перемикання між режимами: «КОМФОРТ», «ЕКОНОМ», «ВІДПУСТКА», «РОЗКЛАД».
- У комплект поставки входить: мережний шнур живлення, батарейки.
- На пристрій гарантія становить 5 років.
Технічні характеристики термостата:
- Діапазон вимірювання температури: від -9,9 ° C до +50 ° C (з кроком 0,1 ° C)
- Регульований діапазон температур: від +5 ° C до +30 ° C (з кроком 0,5 ° C)
- Точність вимірювання температури: ± 0,5 ° C
- Діапазон калібрування температури: ± 8,0 ° C (з кроком 0,5 ° C)
- Чутливість перемикання: ± 0,2 ° C
- Напруга живлення: 2 лужні батареї AAA 1,5 В (LR03) (заводська поставка)
- Електроживлення: 230 В AC, 50 Гц
- Перемикається напруга: макс. 30 В DC / 250 В AC
- Струм перемикання : 8 А (індуктивне навантаження 2 А)
Гарантія складає 5 років.
Терморегулятори Computherm ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMPUTHERM |
| Країна виробник | Угорщина |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання | 0,5°C |
| Наявність датчика вологості | Немає |
| Напруга живлення | 2x1.5V (тип ААА) |
| Тип підключення датчика | Дротовий |
| Навантаження на контакти реле | 8A |
| Тип вихідних контактів | NO/NC |
- Ціна: 1 354 ₴

