Інструмент ручний для натяжного фітингу Koer KAW.SET-100 (KR4927)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інструмент ручний для натяжного фітингу Koer KAW.SET-100 (KR4927)»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
НАБІР АКСІАЛЬНОГО ПРЕС-ІНСТРУМЕНТА ДЛЯ НАТЯЖНОГО ФІТИНГУ РУЧНОГО МОНТАЖУ KAW.SET-100
Набір аксіального прес-інструмента для натяжного фітингу ручного монтажу KAW.SET-100 призначений для з’єднання фітингів із трубою, перевага якого полягає в тому, що натискання з храповим механізмом забезпечує високу точність і герметичність кожного пресування.
Опис компонентів:
- Активний затискач
- Фіксований затискач
- Штифт
- Направляюча трубка
- Фіксована ручка
- Кнопка відпускання
- Рукоятка
- Активна ручка
- Різак
- Розширювач
- Розширювальний інструмент
Технічні характеристики
| Вага (повний комплект): | Приблизно 5,2 кг |
| Хід: | 40 мм |
| Діапазон натискання: | 16-32 мм |
| Розширення діапазону: | 16-32 мм |
| Діапазон різання: | 40 мм |
| Пакування: | пластиковий ящик |
Аксесуари:
| Прес-кліщі: | 16, 20, 25, 32 мм |
| Розширювач: | 16, 20, 25, 32 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 16 |
| Од. в упак. | 2 |
| Мoдель | KAW.SET-100 |
| Обсяг ящ. | 0.041 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип вироби | Система з натяжною гільзою |
| Торговельна марка | KOER |
- Ціна: 11 730 ₴


