Каналізаційна установка KWC-100 (600 Вт) Sololift


Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Каналізаційна установка KWC-100 (600 Вт) Sololift»
Каналізаційна установка KWC-100 (600 Вт) Sololift
Призначення та сфера застосування
Каналізаційні побутові установки KWC-100 (600 Вт) Sololift призначені для забезпечення стоку із сантехнічного обладнання, коли немає можливості використовувати дренажну трубу, а також у тому випадку, коли вода не в змозі самостійно витекти у каналізацію. Установка для каналізації може використовуватись для обладнання приватних будинків та приміщень.
Насосна частина
Корпус: технополімер.
Робоче колесо: технополімер.
Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Механічне ущільнення.
Вихідний патрубок: технополімер.
Ріжучий механізм: нержавіюча сталь.
Механічне ущільнення: керамографіт.
Умови використання
Рідина, що перекачується: вода не повинна містити жорстких домішок і довговолокнистих структур.
Максимальний розмір частинок трохи більше 5 мм.
Спосіб встановлення насоса: поверхневий.
Встановлення насосу: горизонтальне.
Спосіб очищення: механічний.
Двигун
Тип двигуна: асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором.
Обмотки статора: 100% мідь.
Напруга: 220-240 В
Частота: 50 Гц
Клас захисту: IP X4, модель KWC-S IP X7
Рівень гучності: 30~55dB
Режим роботи: повторно короткочасний.
Вбудований в обмотку двигуна захист від перегріву з автоматичним перезапуском.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Режим роботи | Повторно-кратковремний |
| Особливості | Горизонтальний напір — 100 м; Вертикальний напір — 10 м |
| Продуктивність (л/хв) | 240 |
| Потужність, Вт | 600 |
| Додаткові характеристики | Вхідний отвір: 2x40 мм 1x100 мм; Вихідний отвір: 40 мм |
| Од. в упак. | 1 |
| Вага ящ. | 10,500 |
| Обсяг ящ. | 0,042 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Країна бренду | Чехія |
| Матеріал валу двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Рівень шуму (дБ) | 45~55 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 90 |
| Мoдель | KWC-100 |
- Ціна: 5 899 ₴


