Водонагрівач "Під мийка" Mixxus EWH-0610 Small Under-накопичувач. 10 л, мокр.тен 1,5 kW (WH0007)
-10%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Водонагрівач "Під мийка" Mixxus EWH-0610 Small Under-накопичувач. 10 л, мокр.тен 1,5 kW (WH0007)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер електричний компактний міні під мийку 10л MIXXUS EWH-0610 Small Under мокрий тен 1.5кВт 286x335x335мм WH0007
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Верхня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Глибина | 286 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Комплектація | Пасивний запобіжний клапан, аксесуари для настінного кріплення, зливний шланг ПЗК, пластиковий з'єднувач, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Довжина (мм) | 335 |
| Ширина (мм) | 335 |
| Висота (мм) | 286 |
| Монтаж | Настінний |
| Установка | Вертикальна |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Тип нагрівального елемента (Тена) | Відкритий (мокрий) |
| Індикатор температури | Немає |
| Од. в упак. | 1 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Вага ящ. | 0,000 |
| Обсяг ящ. | 0,000 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Напруга мережі (V) | 220 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Спосіб управління | Автоматичний |
| Діапазон регулювання температури (°C) | 30-75 |
| Об'єм (л) | 10,00 |
| Номінальний тиск (PN), МПа | 0,75 |
| Матеріал нагрівального елемента (ТЕНа) | Мідь |
- Ціна: 3 981,60 ₴


