Насос відцентровий поверхневий для поливу Czech pump THF6B-4 1.9 кВт (200 л/хв)
-14%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос відцентровий поверхневий для поливу Czech pump THF6B-4 1.9 кВт
застосовується для підняття води із скважин, колодязів, ємностей, водойм з метою підключення до системи водопостачання та поливу.
Переваги насосу такої моделі:
- професійна якість продукції
- гарантійний термін 36 місяців
- мідна обмотка статора двигуна
- крильчатка з латуні
- антикорозійне покриття
- вал двигуна нержавіюча сталь
- тривалий режим роботи
- вбудований тепловий захист
Технічні характеристики:
- потужність двигуна 1900 Вт (реальна)
- максимальний напір вертикальний 45 м
- максимальна продуктивність 200 л в хв (12000 в годину)
- глибина всмоктування на себе 8 м
- діаметр отвору вхід вихід 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність (W) | 1.9 кВт |
| Потужність | 1.9 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Висота | 345 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний напір (м) | 45 |
| Якість води | Слабо забруднена |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 2 |
| Матеріал валу двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 2 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Клас термостійкості | F |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Мощность (кВт) | 1,90 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 4 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 40 |
- Ціна: 9 000 ₴

