Насос відцентровий поверхневий для поливу Czech pump THF6B-3 2,2 кВт (500 л/хв)


Насос відцентровий поверхневий для поливу Czech pump THF6B-3 призначений для подачі води в трубопроводах низького тиску. Використовуються в системах поливу садів та городів, крапельного зрошення. Даний тип насосів гарне рішення там, де потрібна велика продуктивність з невеликим тиском.
Насосна частина
Корпус: чавун з антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%.
· Робоче колесо: латунь.
· Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Умови використання
· Перекачується рідина: прісна вода.
· Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
· Вологість навколишнього повітря: %<90
· Температура навколишнього повітря: +2 °С…+40 °С
· Температура води, що перекачується: + 5 °С … + 40 °С
· Мінералізація не більше: 1500 г/м³
· Зміст механічних домішок, не більше 0,05%
· Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар).
· Максимальна глибина всмоктування: 8 м.
Двигун
· Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом.
· Обмотка статора: 100% мідь.
· Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
· Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
· Напруга: 220-240 В
· Частота: 50 Гц
· Клас захисту: IP 54
· Довжина кабелю: 1 м.
· Режим роботи: тривалий.
|
Модель |
THF6B-1 |
THF6B-3 |
THF6B-4 |
THF6С |
|
|
Потужність |
кВт |
1,5 |
2,2 |
1,9 |
0,95 |
|
л.с. |
2 |
2,7 |
2,5 |
1,3 |
|
|
Діаметр патрубків |
2″ × 2″ |
2″ × 2″ |
2″ × 2″ |
1,5″ × 1,5″ |
|
|
Q max (л/хв) |
500 |
500 |
200 |
366 |
|
|
H max (м) |
22 |
27 |
45 |
16 |
|
|
Q max |
Q max |
H(м) |
|||
|
0 |
0 |
22 |
27 |
45 |
16 |
|
3 |
50 |
21 |
26 |
37 |
15 |
|
6 |
100 |
20 |
25 |
28 |
14 |
|
9 |
150 |
19 |
24 |
15 |
13 |
|
12 |
200 |
18 |
23 |
5 |
12 |
|
15 |
250 |
17 |
21 |
— |
10 |
|
18 |
300 |
16 |
19 |
— |
8 |
|
21 |
350 |
15 |
14 |
— |
5 |
|
24 |
400 |
14 |
11 |
— |
— |
|
27 |
450 |
12 |
7 |
— |
— |
|
30 |
500 |
10 |
5 |
— |
— |
|
33 |
550 |
8 |
— |
— |
— |
|
Вага брутто, кг |
22,15 |
36,2 |
33,6 |
20 |
|
|
Габарити Д × Ш × В, мм |
440 × 245 × 290 |
485 × 260 × 345 |
485 × 260 × 345 |
440 × 245 × 290 |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 27 м |
| Пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 28,000 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 2 |
| Клас термостійкості | F |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Матеріал валу двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 2 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Максимальний напір (м) | 27 |
| Якість води | Слабо забруднена |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мощность (кВт) | 2,20 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP 54 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 4 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 40 |
- Ціна: 9 170,10 ₴

