Насос відцентровий Czech pump JET-100B (0,75 кВт 70 л/хв)




Відцентровий насос Czech pump JET-100B призначений для подачі води в трубопроводах низького тиску. Використовується в системах поливу садів та городів, краплинного зрошення, а також може використовуватись для монтажу автоматичних станцій водопостачання.
Насосна частина
• Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
• Робоче колесо: латунь
• Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Умови використання
• Рідина, що перекачується: прісна вода
• Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
• Вологість навколишнього повітря: <90%
• Температура навколишнього повітря: + 2 ℃ … + 40 ℃
• Температура води, що перекачується: + 5 ℃ … + 40 ℃
• Мінералізація не більше 1000 мг/л
• вміст механічних домішок, не більше 0,01%
• Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
• Максимальна глибина всмоктування: 9м.
Двигун
• Тип двигуна: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом
• Обмотка статора: 100% мідь
• Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
• Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
• Напруга: 220-240 В
• Частота: 50 Гц
• Клас захисту: IP 54
• Довжина кабелю: 1м.
• Режим роботи: тривалий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | JET-100 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Країна бренду | Чехія |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Клас термостійкості | F |
| Максимальне статичний тиск (бар) | 7,00 |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Вологість навколишнього повітря (%) | 90 |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Потужність на валу насоса (P2, ЛС) | 1,00 |
| Глибина занурення (м) | 9,00 |
| Споживана потужність (кВт/год) | 0,75 |
| Продуктивність при максимальному ККД (м3/год) | 4,20 |
| Діаметр умовного проходу, мм | 25 |
| Потужність при режимі 1 (P1, Вт) | 1100 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Тип | Відцентровий |
| Довжина (мм) | 440 |
| Ширина (мм) | 205 |
| Висота (мм) | 235 |
| Максимальний напір (м) | 35 |
| Комплектація | Поглинач вологи, гумові протиковзкі накладки на ніжки, інструкція, гарантійний талон |
| Мощность (кВт) | 0,75 |
| Продуктивність (л/хв) | 70,00 |
| Вага (кг) | 12,90 |
| Ємність конденсатора (мкф) | 16,00 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Максимальна температура довкілля (°C) | 40 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 5 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 40 |
| Мінімальна температура довкілля (°C) | 2 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
- Ціна: 3 716 ₴

