Насос поверхневий відцентровий Czech pump 2DK-20 1.5 кВт (450 л/хвил)


Насос для Перекачування Води Czech pump 2DK-20 1.5 кВт
Відцентровий насос для перекачування води в ємності, а також для гравітаційного, дощового поливу, транспортування води з ємних резервуарів, колодязів, басейнів та інших точок водозабору. Такий польський насос досить потужний, хоч і працюватиме при натиску із середніми значеннями. Добре придбати такий виріб для дачі або заміського будинку, де відсутня центральна система водопостачання. Завдяки компактності конструкції його легко встановлювати та переміщати, а також зберігати.
Конструкція агрегату
Дана модель насоса 2DK-20 за рахунок робочого колеса, у якого широкі лопаті, може без проблем впоратися з перекачуванням рідини із середнім забрудненням. Але без твердих сторонніх домішок, діаметр яких більше 0,3 см.
Усі використані матеріали для корпусу та внутрішніх деталей пройшли строгу сертифікацію, тому повністю безпечні для перекачування питної води. Корпус чавунний, латунне колесо, сполучні елементи з високоякісного полікарбонату. Не потребує регулярних частих перевірок та ремонтів.
Функціональні параметри насоса великої продуктивності:
1. Максимальна потужність 1550 Вт
2. Робоча напруга 220 V, частота 50 Гц
3. Вхідний та вихідний отвір 2
4. Подача води заввишки 18 метрів
5. Гранична глибина паркану 2 метри
6. Висока продуктивність 19 м3/год (317 л/хв)
Перекачувати воду можна з температурним показником до 40°С і не рідше за 0°С.
Агрегат розрахований на тривалі режими роботи без перегріву та інших нюансів підготовки. В інструкції від виробника зазначені застереження щодо заборони працювати з агресивними субстанціями: кислотами, лугами та іншими. Якщо складеться ситуація з перекачування вказаних рідин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 27 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відцентровий |
| Максимальний напір (м) | 18 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Перекачувані середовища | Вода |
| Якість води | Чиста або слабо забруднена |
| Режим роботи | S1, тривалий |
| Особливості | Н=18М, Q=27кбМ, P=1,5 Вт, 2"x 2" |
| Продуктивність (л/хв) | 317,00 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Вага ящ. | 18,000 |
| Обсяг ящ. | 0,026 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Напруга мережі (V) | 230 |
| Країна бренду | Чехія |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 2 |
| Потужність на валу насоса (P2, Вт) | 1530 |
| Матеріал валу двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 2 |
| Глибина занурення (м) | 8,00 |
| MAX продуктивність (при мін. напорі) (м3/год) | 27,00 |
| MAX продуктивність (при мін. напорі) (л/хв) | 450,00 |
| Споживана потужність (кВт/год) | 1,50 |
| Продуктивність при максимальному ККД (м3/год) | 19,00 |
| Потужність при режимі 1 (P1, Вт) | 1650 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Клас термостійкості | F |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Вбудована термозахист | Так |
| Мощность (кВт) | 1,50 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 5 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 60 |
- Ціна: 4 961 ₴

