Газова колонка Rocterm GALA 20-10AG01CE Димохід
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Запуск низького тиску води
світлодіодний дисплей;
Автоматичне розпалювання
Безкисневий мідний теплообмінник
живлення автономне/блок живлення від 220в
Множинний захист, такий як збій запалювання, аномальний сигнал полум'я, захист від зворотного потоку, блокування димоходу, захист від перегріву, захист від висихання.
Модель GALA 20-10AG01CE
Тип камери згоряння Відкрита
Номінальна теплова потужність, кВт 20
Номінальна корисна потужність, квт 17,4
Мінімальна теплова потужність Q, кВт 6
ККД при завантаженні 100% від номінальної потужності, % 87
Тип газу Природний G20 / скраплений G30
Сімейство; група газу 2-ге; Н/3-ті; B/P
Номінальний тиск газу, мбар (Па): природного (G20, 2-е сімейство, група Н) зрідженого (G30, 3-е сімейство, група В/Р) 13 (1274) 30 (2940)
Продуктивність при нагріванні на 25°С, л/хв.
Продуктивність при нагріванні на 40°С, л/хв 6,3
Максимально допустимий тиск води P**, бар (кПа) 10 (1000)
Мінімальний тиск води в системі, бар (кПа) 0,15 (15)
Розпал пальника електронний
Мідний теплообмінник, виготовлений за технологією OXYGEN FREE COPPER
Масова витрата продуктів згоряння*, г/сек 13
Температура продуктів згоряння*, 0 С 180
Мінімальна розрядка в димарі, Па 2,0
Розміри апарату (ВхШхГ), мм 550X320X210
Розміри упаковки (В х Ш х Г), мм 680x370x275
Запуск низького тиску води
світлодіодний дисплей;
Автоматичне розпалювання
Безкисневий мідний теплообмінник
живлення автономне/блок живлення від 220в
Множинний захист, такий як збій запалювання, аномальний сигнал полум'я, захист від зворотного потоку, блокування димоходу, захист від перегріву, захист від висихання.
Модель GALA 20-10AG01CE
Тип камери згоряння Відкрита
Номінальна теплова потужність, кВт 20
Номінальна корисна потужність, квт 17,4
Мінімальна теплова потужність Q, кВт 6
ККД при завантаженні 100% від номінальної потужності, % 87
Тип газу Природний G20 / скраплений G30
Сімейство; група газу 2-ге; Н/3-ті; B/P
Номінальний тиск газу, мбар (Па): природного (G20, 2-е сімейство, група Н) зрідженого (G30, 3-е сімейство, група В/Р) 13 (1274) 30 (2940)
Продуктивність при нагріванні на 25°С, л/хв.
Продуктивність при нагріванні на 40°С, л/хв 6,3
Максимально допустимий тиск води P**, бар (кПа) 10 (1000)
Мінімальний тиск води в системі, бар (кПа) 0,15 (15)
Розпал пальника електронний
Мідний теплообмінник, виготовлений за технологією OXYGEN FREE COPPER
Масова витрата продуктів згоряння*, г/сек 13
Температура продуктів згоряння*, 0 С 180
Мінімальна розрядка в димарі, Па 2,0
Розміри апарату (ВхШхГ), мм 550X320X210
Розміри упаковки (В х Ш х Г), мм 680x370x275
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 6 літр/хв |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Споживання природного газу | 2.3 куб.м/год |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.15 бар |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Дисплей | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 6 157,70 ₴

