Газова колонка Rocterm VEGA 20-10K3CG TURBO

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Rocterm VEGA 20-10K3CG TURBO
Опис та переваги:
Можна встановити у ванній кімнаті.
світлодіодний дисплей;
Автоматична постійна температура
Широкий блок живлення
Запуск низького тиску води
Модуляція полум'я
Безкисневий мідний теплообмінник
Ступінчасте згоряння
Множинний захист, такий як збій запалювання, аномальний сигнал полум'я, захист від зворотного потоку, блокування димоходу, захист від перегріву, захист від висихання.
Захист від замерзання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Вага | 9.5 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Споживання природного газу | 2.3 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
- Ціна: 8 410,50 ₴

