Насос циркуляційний фланцевий Czech pump GRS 65 (750 л/хв)





Призначення та сфера застосування
Циркуляційні насоси з монтажною довжиною 280мм із зворотними фланцями використовуються для перекачування теплоносія в системах опалення, системах теплої підлоги, водопостачання гарячою водою. Теплоносієм може бути чиста прісна вода, так і рідина з 50% вмістом гліколевих домішок. Такі насоси значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією. Є гарним рішенням у квартирах, приватних будинках, дачах, сільському господарстві, складських приміщеннях, промислових приміщеннях, тваринництві.
Насосна частина
• Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким фарбуванням
• Робоче колесо: нержавіюча сталь
• Вал двигуна: нержавіюча сталь
Умови використання
• Теплоносій: прісна вода. Можливе використання рідини із вмістом гліколю до 50% із значним погіршенням характеристик насоса.
• Ступінь забруднення: неприпустимо
• Вологість навколишнього повітря: <60%
• Температура навколишнього повітря: + 5 ℃ … + 40 ℃
• Температура рідини, що перекачується: -5 ℃ … + 110 ℃
• Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
• Монтажна довжина: 280 мм
• Діаметр умовного проходу: 40-65 мм, залежно від моделі, на що вказують дві перші цифри.
• З'єднання: фланцеве, залежно від моделі.
• Кількість режимів роботи: 1.
Двигун
• Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, з вбудованим в обмотку термозахистом
• Обмотка статора: 100% мідь
• Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
• Підшипники: нержавіюча сталь
• Напруга: 1~ 220-240 В
• Напруга: 3~380 — (GRS 65/11F)
• Частота: 50 Гц
• Клас захисту: IP 44
• Довжина кабелю: 1,3м.
• Режим роботи: тривалий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Максимальний напір | 11 м |
| Пропускна здатність | 0.75 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відцентровий |
| Максимальний напір (м) | 11 |
| Перекачувані середовища | Вода, гліколеві суміші |
| Матеріал корпусу | Алюміній, чавун |
| Режим роботи | S1, тривалий |
| Комплектація | Відповідні фланці |
| Особливості | Н=11М, Q=45кбМ, P=1500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Продуктивність (л/хв) | 750,00 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Вага ящ. | 33,000 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Напруга мережі (V) | 380 |
| Країна бренду | Чехія |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Споживана потужність (кВт/год) | 1,50 |
| Продуктивність при максимальному ККД (м3/год) | 45,00 |
| Діаметр умовного проходу, мм | 65,00 |
| Потужність при режимі 1 (P1, Вт) | 2000 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Клас термостійкості | F |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Вбудована термозахист | Так |
| Мощность (кВт) | 1,50 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | -5 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 110 |
- Ціна: 10 400 ₴


