Газовий пальник Polidoro на 16 кВт 400 мм (Італія)


Трубчасті пальники являють собою вироби, що вирізняються високою гнучкістю завдяки можливості їх встановлення в численних пристроях.
Вони можуть використовуватися в підлогових котлах, накопичувальних водонагрівачах, варильному обладнанні для кейтрингу, печах і нагрівачах.
Трубчастий пальник належить до категорії атмосферних мультигазових пальників і може працювати на газоподібному паливі другого та третього типу без потреби регулювання первинного повітря. Полум'я пальника вирізняється високою стабільністю й забезпечує тихий процес горіння. Виріб може використовуватися як окремо, так і в збірних вузлах.
З урахуванням різних потреб Polidoro проєктує та рекомендує моделі трубчастих пальників із конструктивними характеристиками, найвідповіднішими для конкретної сфери застосування, оптимізуючи експлуатаційні якості та встановлення виробу.
Пальники можуть обладнуватися низкою допоміжного приладдя для монтажу, правильної експлуатації та розпалювання (кронштейни, спеціальні тримачі, запальні пальники, інжектори)
| Потужність | 16 кВт |
| Довжина: | 400 мм |
| Діаметр | Ø 51 мм |
| Розмір майданчика кріплення | 68х60 мм |
| Заводський артикул | 103.3080.10 |
| Виробник | "Polidoro", Италия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polidoro |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 400 мм |
- Ціна: 495 ₴

