Бак розширювальний мембранний непроточний 10 бар Reflex Refix DE 500

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідроакумулятор для систем водопостачання, що не підпадають під дію DIN 1988. Наприклад, для систем пожежогасіння та виробничого водопостачання, опалення та геотермальних систем. Резервуари виготовлені згідно DIN EN 13831. Допуск согл. Директиві 2014/68 / ЄС про обладнання, що працює під тиском.
→ 25 bar: ab Ø 450 mm
- Цілісна мембрана согл. DIN EN 13831 / можливість зміни починаючи з 50 л
- для експлуатації з додаванням антифризу хв. 25 % - Макс. 50 %
- контактують з водою деталі захищені від корозії
- довговічне покриття на базі епоксидної смоли
- 33 л з кріпильними накладками, починаючи з 50 л з ніжками
- folgende Typen inkl. Manometer:
→ 25 bar: ab Ø 450 mm
- Манометр і первинний напірний клапан захищені металевою скобою
Розширювальні баки Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 74 кг |
| Колір | Синій |
| Матеріал мембрани | Бутилова резина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1475 мм |
| Діаметр | 740 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Висота під час нахилу | 1506 мм |
| Висота. Під'єднання води | 133 мм |
| Макс. допустить. робочий тиск | 10 бар |
| Макс. допуск. температура системи | 70 °C |
| Макс. корисний об'єм | 375 л |
| Максимальна робоча температура | от -10 °С до +70 °С |
| Мін. робоча температура | -10 °C |
| Номінальний об'єм | 500 л |
| Попередній тиск | 4 бар |
- Ціна: 46 020 ₴

