Бойлер електричний Tiki Gorenje Supr ESD 100V9




Високоякісна екологічно чиста теплоізоляція забеспечує найефективніше використання електроенергії та мінімальні втрати тепла.
Високоякісна емаль і великий магнієвий захисний анод забезпечують довговічність пристроїв навіть у найважчих умовах експлуатації.
Електричні ТЕНи, вставлені в нагрівальний фланець, виготовлені зі спеціальної сталі та вкриті антикорозійною емаллю, гарантують довгий строк служби, адже вони не перебувають у прямому контакті з водою.
Новітня функція EcoSmart налаштовує роботу нагрівача відповідно до ваших потреб, забезпечуючи 25% економії електроенергії.
Попереджає ввімкнення водонагрівача, якщо його не наповнено водою перед підключенням до електромережі. Це захищає внутрішні компоненти пристрою від перегрівання та подальшого перегоряння нагрівального елемента.
Функція захисту від перегрівання попереджає підвищеня температури води в нагріві вище 90 °с. Водонагрівач припиняє роботу та попереджає користувача, що температура води надто висока через несправність, це допомагає захистити користувача від випадкових опіків.
Бойлери електричні зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь з емалевим покриттям |
| Під'єднання до водопроводу | G 1/2 |
| Клас енергоспоживання | C |
- Ціна: 15 979,95 ₴

