Щілинна стрічка для крапельного поливання VERESK 6 mil 1000 м/10 см





Крапельний рукав VERESK вирізняється багатошаровою конструкцією. У ньому захований лабіринт, яким йде й сповільнюється рідина, що нормує її витрату. У потрібних місцях на поверхні лазером зроблені спеціальні отвори — щілини. Через них просочується вода, забезпечуючи її рівномірне подавання. Сьогодні в асортименті ви зможете знайти пристосування з різноманітною конфігурацією. Водночас суть використання рукавів залишається однаковою.
Щілинна стрічка VERESK добре піддається процесу скручування та механізованого розмотування. Інші переваги стрічки:
Не ушкоджується під час укладання.
Забезпечує рівномірне поливання.
Витримує коливання тиску.
Представляється в різних модифікаціях.
Під час експлуатації потрібно мати на увазі один нюанс — чистота води. Щілинна стрічка вимагає використання фільтрованої води. Деякі виробники настоюють на застосуванні рідини з очищенням до 80%. Такі умови досить жорсткі, але в інших — стрічка швидко засмічиться й вийде з ладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Veresk |
| Країна виробник | Іран |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Мінімальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
| Витрата води | 1.3 |
- Ціна: 2 414,35 ₴

