Обігрівач електричний Kumtel 2500Вт 24кв.м HC-2947



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач електричний Kumtel - призначений для обігріву приміщень до 24 квадратних метрів.
Конвектор KUMTEL HC-2947 працює за принципом природної конвекції повітря: холодне повітря, проходячи через конструкцію пристрою, нагрівається і виходить через решітку. Завдяки спеціальній формі корпусу прискорюється циркуляція повітря із забезпеченням швидкого обігріву приміщення у всьому обсязі.
Придбати обігрівачі з необхідними параметрами від провідних виробників Ви зможете у нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Настроювання потужності | Да |
| Система безпеки. | Да |
| Термостат | Так |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 2 450 ₴

