Газовий котел конденсаційний Nova Florida Leo Condensing KC 24 2-х.контурний турбо (труба в комплекті)
Топ продаж
-19%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоконтурний конденсаційний котел із повним попереднім змішуванням, проточним нагріванням гарячої води та закритою камерою згоряння.
Особливості- Сенсорний дисплей з інтелектуальною підсвіткою.
- Покращена автодіагностика та програмування параметрів (96).
- Автоматичний байпас.
- Керування системою сонячних колекторів.
- Погодозалежне керування.
- Можливість керувати кількома зонами опалення.
- Фронтальний доступ до всіх компонентів котла.
- Двоконтурний котел із пластинчастим теплообмінником (КС).
- Первинний теплообмінник із неіржавкої сталі та термополімер.
- Пальник із повним попереднім змішуванням.
- Енергоощадний частотний насос
- Розширювальний бак місткістю 10 л.
- Електронний манометр системи опалення.
- Гідравлічний блок у складі датчика тиску води, клапан безпеки на 3 бари, автоматичний витяжний прилад, автоматичного байпаса та циркуляційного насоса.
- Захист від замерзання котла та блокування насоса.
- Накладні датчики температури опалення й гарячої води.
- Багатофункціональне програмоване реле (диспетчеризація, мережевий насос, зональний клапан, керування системою сонячних колекторів).
- Є можливість під'єднувати плати розширення (2) для керування зонами з підмесом.
- Є можливість приєднання кімнатного термостата.
- Є можливість під'єднання пульта дистанційного керування.
- Є можливість під'єднання датчика температури зовнішнього повітря.
- Газовий клапан із модуляцією та постійним співвідношенням газ/повітря.
- Вентилятор зі змінною частотою обертів ротора.
- Можливість швидкої заміни старого котла за допомогою комплектів швидкого монтажу (опція).
- Широкий спектр застосування завдяки рівню IPX5D.
- Двоконтурний конденсаційний котел з повним попереднім змішуванням, проточним нагріванням гарячої води та закритою камерою згоряння.
















Газовий казан Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 9 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Потужність, кВт | 5.4 - 21.2 |
| Відображення інформації | LED дисплей |
| Діаметр димоходу | 100/60 |
| Камера згоряння | Конденсаційний |
| Спосіб нагрівання сантехнічної води | Пластинчастий т/о |
| Димоудалення | Закрытая/Турбо |
| Під'єднання програматора | є |
| Площа обігрівання, кв. | 240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | кнопкове/ дисплей |
- Ціна: 36 423 ₴


