Газовий котел конденсаційний Nova Florida Virgo Condensing KC 28 2-х. конт. турбо РК дисплей





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Virgo Condensing KC 28 - це двоконтурний конденсаційний котел з повним попереднім змішуванням, проточним нагрівом гарячої води і закритою камерою згоряння.
Особливості та переваги
- Первинний теплообмінник зроблений з неіржавіючої сталі і новітніх термополімер
- Пальник з повним попереднім змішуванням
- Газовий клапан з модуляцією і постійним співвідношенням газо-повітряної суміші
- Вентилятор із змінною частотою обертання
- Трехскоростной циркуляційний насос
- Мембранний розширювальний бак 10 літрів
- Пластинчастий теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі
- Можливість підключення GSM модему для дистанційного керування
- Багатофункціональний реле для підключення зональних клапанів і управління системою сонячних колекторів
- Клас електрозахисту IPX5D
- Клас ефективності згідно 92/42 / CEE: ★★★★
- Клас за викидами NOx по EN297: 5
У комплектацію включено
- комплект біконічних кранів газ / вода
- базовий комплект підключень
- паперовий шаблон для монтажу
- комплект заглушок
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Ø входу газу | 1/2" |
| Ø зворотної лінії контуру опалення | 3/4" |
| Ø відведення продуктів згоряння та подавання повітря, мм | 60/100, 80/80 |
| Ø підіймальна лінія контуру опалення | 3/4" |
| Тиск під'єднання газу G20, мБар | 13.0... 20.0 |
| ККД за 100% теплової потужності (60/80°), % | 96.4 |
| Клас захисту | IP X5D |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (відполення) | 3,58 - 27,9 |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (режим ГВС) | 3,0 - 29,2 |
| Макс./хв. температура опалення, °C | 20 - 78 |
| Площа обігрівання, кв. | 250-300 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 25 °C), л/хв | 18.6 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 30 °C), л/хв | 15.5 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 35 °C), л/хв | 13.3 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 45 °C), л/хв | 10.3 |
| Витрата газу: природний газ, м3/год | 2.8 |
| Витрата газу: пропан, м3/год | 2.05 |
| Тип камери згоряння | Конденсаційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 |
- Ціна: 67 514 ₴


