Газовий котел конденсаційний Nova Florida Delfis Condensing KC 24 2-х.конт. турбо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Delfis Condensing KC 24 - двоконтурний навісний конденсаційний котел з пальником повного попереднього змішування для роботи в системах опалення і приготування гарячої води. Котел Delfis Condensing простий в управлінні, витрачає менше газу і споживає менше електроенергії.
Газові котли Delfis Condensing мають герметичну камеру згоряння з попереднім змішуванням повітря і газу.
Особливості та переваги
- Теплообмінник з нержавіючої сталі в термополімерном кожусі
- Пальник з повним попереднім змішуванням
- Модуляційний газовий клапан з постійним газоповітряним коефіцієнтом
- Вентилятор пальника із змінною швидкістю
- Трехскоростной циркуляційний насос системи опалення з вбудованим воздухоудалітелем
- Можливість управління трьома низькотемпературними опалювальними зонами і тепловим насосом
- Багатофункціональний реле для сонячного теплопостачання або додаткових зон опалення
- Електронний розпал, іонізаційний контроль полум'я
- Температурні NTC-датчики в режимі опалення та ГВП
- Зручний інтерфейс з дисплеєм і функцією діагностики
- Байпас в серійній комплектації
- Теплообмінник гарячого водопостачання з нержавіючої сталі
- Триходовий клапан з електроприводом
- Можливість під'єднання: датчика зовнішньої температури, пульта управління
- Високий ККД класифікація 92/42 СEE: ★★★★
- Клас емісії NOх (EN 297): 5
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Ø входу газу | 1/2" |
| Ø входу холодної води | 1/2" |
| Ø виходу гарячої води | 1/2" |
| Ø зворотної лінії контуру опалення | 3/4" |
| Ø відведення продуктів згоряння та подавання повітря, мм | 60/100 - 80/125, 80/80 |
| Ø підіймальна лінія контуру опалення | 3/4" |
| Тиск під'єднання газу G20, мБар | 13.0... 20.0 |
| ККД за 100% теплової потужності (60/80°), % | 96.7 |
| ККД за 30% теплової потужності — 47 °C, % | 106.5 |
| Клас захисту | IP X4D |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (відполення) | 2,7 - 22,9 |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (режим ГВС) | 3.0 - 27.4 |
| Макс./хв. температура ГВС, °C | 35-62 |
| Макс./хв. температура опалення, °C | 35-83 |
| Площа обігрівання, кв. | 200-250 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 25 °C), л/хв | 16.2 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 30 °C), л/хв | 13.5 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 35 °C), л/хв | 11.6 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 45 °C), л/хв | 9 |
| Витрата газу: природний газ, м3/год | 2.51 |
| Витрата газу: пропан, м3/год | 1.84 |
| Тип камери згоряння | Конденсаційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.5 |
| Споживана електрична потужність, Вт | 131 |
- Ціна: 57 891 ₴

