Газовий котел конденсаційний Nova Florida Nibir Condensing KC 24

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Nibir Condensing KC 24 - це двоконтурний котел, з вбудованим 3-ходовим клапаном з електроприводом і пластинчастим теплообмінником ГВС. Точне регулювання температури гарячої води, низький рівень шуму, а також зменшені вага і габарити котла. Панель управління котла виконана в сучасному стилі і оснащена цифровим рідкокристалічним дисплеєм.
Конденсаційні котли Nibir condensing - найбільш сучасний, економічний і екологічно чистий вид опалювального обладнання.
Особливості та переваги
- Ультракомпактні габарити 70 × 40 × 25 см
- Робота з датчиком кімнатної температури (NTC)
- Первинний алюмінієвий теплообмінник
- Вторинний пластинчастий теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі
- Ідеально підходить для невеликих систем з мінімальним натиском води
- Можливість вбудовувати в меблі і монтувати впритул до стін
- Компактний насос з автоматичним відводом повітряним клапаном
- Розширювальний бак ємністю 7 л
- Можливість підключення датчика кімнатної температури
- 2 датчика температури в контурі опалення і ще один в контурі ГВП
- Вбудований автоматичний байпас
- Система безпеки з оповіщенням про помилки і несправності
- Захист від гідроудару
- Панель управління з дисплеєм, дозволяє легко регулювати і контролювати температуру опалення, ГВП та режим роботи котла, а також переглядати коди блокувань котла
- Функції захисту від тактованія, розморожування, блокування насоса і 3-ходового клапана, а також функції постциркуляції, поствентіляціі і тестового режиму «сажотрус»
- Пило влагозащищенная плата управління
- Клас ефективності згідно 92/42 / CEE ★★★
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Ø входу газу | 1/2" |
| Ø входу холодної води | 1/2" |
| Ø виходу гарячої води | 1/2" |
| Ø зворотної лінії контуру опалення | 3/4" |
| Ø відведення продуктів згоряння та подавання повітря, мм | 60/100, 80/80 |
| Ø підіймальна лінія контуру опалення | 3/4" |
| Тиск під'єднання газу G20, мБар | 13.0... 20.0 |
| ККД за 100% теплової потужності (60/80°), % | 97.3 |
| ККД за 30% теплової потужності — 47 °C, % | 105.3 |
| Клас захисту | IP X4D |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (відполення) | 5,4 - 21,0 |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (режим ГВС) | 5,0 - 24,0 |
| Макс./хв. температура ГВС, °C | 35-62 |
| Макс./хв. температура опалення, °C | 35-83 |
| Площа обігрівання, кв. | 200-250 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 25 °C), л/хв | 14.6 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 30 °C), л/хв | 12.2 |
| Витрата газу: природний газ, м3/год | 2.12 |
| Витрата газу: пропан, м3/год | 1.55 |
| Тип камери згоряння | Конденсаційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.1 |
| Споживана електрична потужність, Вт | 117 |
- Ціна: 33 165 ₴

