Газовий котел настінний Nova Florida Delfis CTFS 40 турбо 2 теплообмінники



Газовый котел Nova Florida Delfis CTFS 40, настенный, двухконтурный котел, мощностью 40 кВт с двумя раздельными теплообменниками и 3-ходовым клапаном с электроприводом для проточного производства горячей воды в квартирах и частных домах. Первичный медный теплообменник обогревает помещения площадью 150 до 380 м², в системах водяного отопления с объемом теплоносителя не более 200 литров. Вторичный пластинчатый ГВС из нержавеющей стали обеспечивает 18,5 литров горячей воды в минуту, при дельте температур 30 градусов. Максимальный расход природного газа, в режиме отопления максимальной площади и потребления ГВС, в условиях минимальных теплопотерь, составляет 4,34 куб метров. Среднее КПД при оптимальных условиях работы 92.7 %.
Delfis – нове покоління компактних казанів Nova Florida з величезними можливостями. Простота управління, зменшена витрата газу та електроенергії, бездоганне поєднання технічних та естетичних характеристик. Відмінними рисами котлів Delfis є компактність, мала вага і виняткова енергоефективність.
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 97.2 % |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 |
| Управління | Електронне |
| Додаткові характеристики | |
| Димоудалення | Закрытая/Турбо |
| Камера згоряння | традиційний |
| Потужність, кВт | 41 |
| Призначення | опалення + ГВС (гаряче водопостачання) |
| Відображення інформації | Аналогове/Цифрове |
| Під'єднання програматора | є |
| Споживання газу на мах потужності, м3/год | 4.34 |
| Продуктивність води, л/хв | 18.3 |
| Спосіб нагрівання сантехнічної води | Пластинчастий т/о |
- Ціна: 46 059 ₴

