Газовий котел настінний Nova Florida Delfis CTN 24 AF


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida – європейський виробник опалювальної техніки. Бренд зі світовою популярністю. Країна реєстрації бренду та завод комплектації та складання Італія. Висока якість виготовлення. Продукція відповідає європейським нормам та українським стандартам безпеки.
Конструктивні характеристики
- Мідний бітермічний теплообмінник із високим ККД
- Циркуляційний насос контуру опалення з вбудованим відвідником повітря
- Розширювальний бачок ємністю 7 л
- Реле мінімального тиску в контурі опалення
- Датчик протоки для пріоритету ГВП
- Обмежувач витрати ГВП на 10 л/хв
- Кран підживлення та зливний кран
- Температурні датчики контуру опалення та ГВП
- Запобіжний термостат граничного значення температури
- Панель керування із класом захисту електричної частини IPX4D
- Вбудована електронна плата безпеки та модуляції полум'я
- Електронний розпалювання та іонізаційний контроль наявності полум'я
- Диференційне реле тиску продуктів згоряння (CTFS)
- Термостат продуктів згоряння (CTN)
- Модулюючий газовий клапан з подвійним відсіканням
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 83 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| ΔТ димових газів за Р номін., °С | 83 |
| Тиск ГВС хв.- макс., бар | 0,5÷8,0 |
| Тиск у контурі опалення, хв. | 0,5÷3,0 |
| Діаметр входу/виходу трубопроводу ГВС, дюйм | G 1/2" |
| Діаметр газового з'єднання, дюйм | G 1/2" |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
| Діаметр підданого/зворотного трубопроводу в контурі опалення, дюйм | G 3/4 |
| ККД за 30% навантаження, % | 89.2 |
| ККД за Р номін., % | 90.1 |
| Категорія апарата | II2H3+ |
| Клас електрозахисту | IPX4D |
| Кількість форсунок | 11 |
| Максимальна місткість системи опалення, л | 100 |
| Максимальна температура в контурі ГВС, °С | 57 |
| Максимальний тиск газу в пальнику, бутан (G30), мбар | 27.1 |
| Максимальний тиск газу в пальнику, метан (G20), мбар | 12.4 |
| Максимальний тиск газу в пальнику, пропан (G31), мбар | 35 |
| Масова витрата димових газів (метан G20), г/с | 16.7 |
| Мінімальна температура в контурі ГВС, °С | 35 |
| Мінімальна теплова потужність у режимі опалення, кВт | 12 |
| Мінімальний тиск газу в пальнику, бутан (G30), мбар | 7.2 |
| Мінімальний тиск газу в пальнику, метан (G20), барів | 3.2 |
| Мінімальний тиск газу в пальнику, пропан (G31), мбар | 9.2 |
| Мінімальна витрата в контурі ГВС, л/хв | 3 |
| Номінальна корисна потужність, кВт | 22.1 |
| Плавкий запобіжник енергопостачання, А | 2 |
| Загуби в димоході під час робочого пальника, % | 5.98 |
| Продуктивність гарячої води ГВС ΔТ 30 °C, л/хв | 13.3 |
| Витрата за номінальної потужності: бутан (G30), кг/год | 1.93 |
| Витрата за номінальної потужності: пропан (G31), кг/год | 1.9 |
| Вміст С02 за Р хв (метан), % | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.5 |
| Мінімальна корисна потужність у режимі опалення, кВт | 10.5 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 24.5 |
| Потери на кожух (котел усередині приміщення), % | 3.92 |
| Споживана електрична потужність, Вт | 69 |
| Витрата за номінальної потужності: метан (G20), куб.м/год | 2.59 |
| Вміст С02 за Р макс. (метан), % | 5.7 |
- Ціна: 19 524 ₴

