Газовий котел настінний Nova Florida Nibir CTN 24 CU 2-контурний димар (мідний ТО)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел газовий NIBIR CTFS 24CU мідний ТО двоконтурний з природною Nova Florida
- Nibir CTN - димохідний двоконтурний газовий котел з відкритою камерою згоряння, з вбудованим насосом, триходовим клапаном, розширювальним баком.
- Спеціально створений для опалення та гарячого водопостачання квартир та приміщень, площею 40-195 м / 2.
- Ультракомпактні габарити.
- Робота з датчиком кімнатної температури (NTC).
- Первинний мідний теплообмінник опалення.
- Вторинний пластинчастий теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі.
- Ідеально підходить для невеликих систем з мінімальним натиском води.
- Можливість вбудовувати в меблі і монтувати впритул до стін.
- Компактний насос з автоматичним відводом повітряним клапаном.
- Розширювальний бак ємністю 6 л.
- Можливість підключення датчика кімнатної температури.
- Два датчика температури в контурі опалення і ще один в контурі ГВП.
- Вбудований автоматичний байпас.
- Система безпеки з оповіщенням про помилки і несправності.
- Захист від гідроудару.
- Панель управління з дисплеєм, дозволяє легко регулювати і контролювати температуру опалення, ГВП та режим роботи котла, а також переглядати коди блокувань котла.
- Функції захисту від тактованія, розморожування, блокування насоса і 3-ходового клапана, а також функції постциркуляції, поствентіляціі і тестового режиму «сажотрус».
- Пило-влагозащищенная плата управління.
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 89.1 % |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Гаряче водопостачання | |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 62 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 6 бар |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 83 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість контурів | Двоконтурний |
| Теплова потужність, кВт | 24 |
| Максимальна місткість системи опалення, л | 100 |
| Димохід, мм | 60/100 |
| Під'єднання до газопроводу, дюйма, мм | G 1/2" |
| Контури ГВС, дюйм, мм | G 1/2" |
| Камера згоряння | Відкрита |
| Тяга | природна |
| Контури опалення, дюйм, мм | G 3/4 |
| Температура димових газів мін./макс., °C | 95.6/125.5 |
| Теплова максимальна потужність, кВт | 25.5 |
| Продуктивність за гарячою водою (у разі нагр. на Т = 30 °C), л/хв | 11.7 |
| Споживання електроенергії, не більше, Вт | 102 |
| Масова витрата димових газів мін./макс., г/с | -/15,4 |
| Клас емісії NOx, мг/кВтч | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.6 |
- Ціна: 35 524 ₴

