Газовий котел настінний Nova Florida Virgo RBTFS 28 кВт 1-конт. турбо РК-дисплей


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноконтурний котел із закритою камерою згоряння та вбудованим 3-ходовим клапаном для підключення зовнішнього бойлера ГВП. У комплект включено датчик бойлера.
- Пальник із нержавіючої сталі
- Газовий клапан з модуляцією та постійним співвідношенням газ/повітря
- 3-швидкісний циркуляційний насос
- Мембранний розширювальний бак ємністю 7 л
- Погодозалежне керування за допомогою датчика температури зовнішнього повітря (опція)
- Можливість підключення GSM-модему для дистанційного увімкнення/вимкнення котла та автодіагностики (опція)
- Багатофункціональне реле для підключення зональних клапанів керування системою сонячних колекторів або дистанційної диспетчеризації котла
- Можливість швидкої заміни старого котла за допомогою комплектів швидкого монтажу (опція)
- Можливість підключення комплектів плат розширення для керування контурами теплої підлоги (максимум 3 зони із незалежним регулюванням).
- Широкий спектр застосування завдяки електрозахисту рівня IPX5D
- Клас ефективності по 92/42/CEE: ★★
В комплект поставки входять: базовий комплект підключення, датчик бойлера, паперовий шаблон для монтажу.
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Додаткові характеристики | |
| ΔТ димових газів за Р номін., °С | 101 |
| Тиск у контурі опалення, мін.-макс., бар | 0,5÷3,0 |
| Тиск газу в пальнику за номінальної потужності, пропан (G31), мбар | 35.9 |
| Тиск газу в пальнику за номінальної потужності, бутан (G30), мбар | 27.5 |
| Діаметр газового з'єднання, дюйм | G½ |
| Діаметр підданого/зворотного трубопроводу в контурі опалення, дюйм | G¾ |
| ККД за 30% навантаження, % | 87 |
| Категорія апарата | II2H3+ |
| Кількість форсунок | 13 |
| Максимальна температура в контурі опалення, °С | 83 |
| Масова витрата димових газів (метан G20), г/с | 17.29 |
| Мінімальна корисна потужність у режимі опалення, кВт | 10.8 |
| Мінімальна температура в контурі опалення, °C | 35 |
| Мінімальна теплова потужність у режимі опалення, кВт | 12.5 |
| Номінальна корисна потужність, кВт | 27.4 |
| Плавкий запобіжник енергопостачання, А | 3.15 |
| Витрата за номінальної потужності: бутан (G30), кг/год | 2.5 |
| Витрата за номінальної потужності: пропан (G31), кг/год | 2.33 |
| Вміст С02 за Р хв (метан), % | 2.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31.5 |
| Тиск газу в пальнику за номінальної потужності, метан (G20), мбар | 12.1 |
| ККД за Р номін., % | 93.7 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 30.5 |
| Загуби в димоході під час робочого пальника, % | 5.54 |
| Потери на кожух (котел усередині приміщення), % | 0.76 |
| Споживана електрична потужність, Вт | 134 |
| Витрата за номінальної потужності: метан (G20), куб.м/год | 3.2 |
| Вміст С02 за Р макс. (метан), % | 7 |
- Ціна: 48 808 ₴

