Газовий котел настінний Nova Florida Orion СTFS 28 кВт 2-конт. турбо РК-дисплей




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоконтурний газовий котел із вбудованою системою керування двома температурними зонами та сонячними колекторами.
- Первинний мідний теплообмінник
- Вторинний теплообмінник гарячого водопостачання на 26 пластин
- 3-х швидкісний насос із вбудованим автоматичним повітряним клапаном
- Інтегральна гідравлічна група включає 3-ходовий клапан, автоматичний байпас, клапан безпеки, датчик тиску, кран підживлення та підключення розширювального бака.
- Електронна плата управління з функціями модуляції та контролю безпечної роботи
- Еквітермічне регулювання за допомогою датчика зовнішньої температури
- Управління високо- та низькотемпературною зонами опалення за допомогою плат розширення (опція)
- Багатофункціональне реле для підключення зональних клапанів, керування системою сонячних колекторів або дистанційної диспетчеризації котла
- Рівень комфортності ГВП: ★★★
- Автоматична та ручна системи підживлення котла
- Клас ефективності, згідно 92/42/CEE: ★★★
У комплект входять
- комплект біконічних кранів газ/вода
- базовий комплект підключення
- шаблон для монтажу
- комплект повітряних заглушок
(*) Показник з урахуванням 15°C – 1013 мбар
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35.5 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість форсунок пальника | 13 |
| Максимальна місткість системи опалення (макс. температура води 83, тиск повітря в розширювальному баку 1 бар), л | 200 |
| Максимальна температура в режимі ГВС (CTFS), °C | 62 |
| Максимальна температура в режимі опалення, °C | 83 |
| Максимальна елактpiчaя потужність, Вт | 134 |
| Максимальний робочий тиск у контурі (мод. CTFS), бар | 6 |
| Максимальний робочий тиск у контурі опалення, барів | 3 |
| Мінімальний робочий тиск у контурі ГВС (мод. CTFS), бар | 0.5 |
| Мінімальний робочий тиск у контурі опалення, барів | 0.5 |
| Мінімальний протік у контурі опалення, л/год | 13.5 |
| Споживання бутану за макс. споживаної потужності в режимі опалення, кг/год | 2.41 |
| Споживання метану за макс. споживаної потужності в режимі опалення (*), м3/год | 3.23 |
| Споживання пропану за макс. споживаної потужності в режимі опалення, кг/год | 2.37 |
| Витрата ГВС (↑t 30K) (мод. CTFS), л/мин | 14.2 |
| Мережевий плавкий запобіжник, A | 3.15 |
- Ціна: 54 855 ₴

