Котел газовий турбо Immergas Maior Eolo 32 4E

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий настінний двоконтурний котел турбований від компанії Immergas: із закритою камерою згорання, із роздільними теплообмінниками та з системою AquaCeleris. Можливе підключення: пульта дистанційного керування, а також датчика вуличної температури.
Властивості та основні показники:
- Теплова потужність 32 кВт;
- Закрыта камера згорання;
- Запатентована система "Aqua Celeris";
- Можливість установки на вулиці;
- Автоматичний регулюючий байпас;
- Мікропроцесорна система управління;
- Електронний розпал і модуляція;
- Можливість підключення пульту дистанціоного керування (ПДК)
- Захищають від замерзання до 5°С.
Газовий котел Immergas італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immergas |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 751 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Камера згоряння | закрита |
| Кількість контурів | 2 (Отоплення/ГВС) |
| Корисна потужність, кВт | 32 |
| Теплобмінник | Роздільний |
| Тяга | Примусова |
- Ціна: 52 000 ₴

