Газовий котел підлоговий Nova Florida Altair RTN T 24 кВт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Altair RTN T - одноконтурний чавунний підлоговий газовий котел без підключення до електромережі
Особливості та переваги
- У серійному виконанні котел призначений для роботи на метані або зрідженому газі
- Атмосферний мультигазовий пальник з корозійностійкої сталі
- П'єзоелектричний розпал Функція плавного пуску з контрольним термоелементом Термопара для контролю полум'я
- Запобіжний обмежувальний термостат
- Запобіжний термостат димових газів
- Електрична частина для контролю та керування, з можливістю підключення кімнатного термостату
- Клас енергоефективності згідно 92/42 СEE: ★★
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Потужність номінальна | 26.6 кВт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 106.6 |
| Мін. витрата води в контурі опалення, л/год | 520 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 26.6 |
| Додаткові характеристики | |
| Вага котла брутто, кг | 114.4 |
| Діаметр газового з'єднання | 3/4" |
| Діаметр димоходу | 130 |
| Діаметр зворотного трубопроводу з контуру опалення | 1 1/2'' |
| Діаметр підіймального трубопроводу в контур опалення | 1 1/2'' |
| ККД за 30% навантаження, % | 91.1 |
| ККД за номінальної потужності Pn | 90.9 |
| Максимальна температура води, °С | 80 |
| Максимальний робочий тиск у контурі опалення, барів | 4 |
| Об'єм води, л | 10 |
| Корисна потужність, кВт | 24 |
| За втрати в димоході за вимкненого пальника, % | 0.2 |
| Загуби в димоході під час робочого пальника, % | 6.9 |
| Загуби на підтримку температури за ДТ = 50°, % | 2.2 |
| Розпалювання | п'єзоелектричний |
- Ціна: 57 400 ₴

