Газовий котел підлоговий Nova Florida Altair RTN E 48 кВт



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Altair RTN E - одноконтурний підлоговий котел з чавунним теплообмінником, з відкритою камерою згоряння і природною тягою з електронним розпалюванням.
Особливості та переваги
- У серійному виконанні котел призначений для роботи на метані або зрідженому газі
- Атмосферний мультигазовий пальник з корозійностійкої сталі
- Електронний розпал (Е) пілотного пальника уривчастої дії
- Іонізаційний контроль полум'я
- Запобіжний обмежувальний термостат
- Запобіжний термостат димових газів
- Електрична частина передбачає підключення циркуляційного насоса контуру опалення, з'єднання з кімнатним термостатом та реле тиску води
- Можливість з'єднання з електроплатою для керування зовнішнім бойлером та з електроплатою для керування трьома зонами опалення (див. комплектуючі)
- Клас енергоефективності згідно 92/42 СEE: ★★
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Потужність номінальна | 52.8 кВт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 725 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 175.2 |
| Тиск у пальнику (натуральний газ G20), МБар | 12.5 |
| Мін. витрата води в контурі опалення, л/год | 1030 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 52.8 |
| Споживання газу G20 (15°C / 1013 мбар), м3/год | 5.58 |
| Додаткові характеристики | |
| Вага котла брутто, кг | 175.2 |
| Діаметр газового з'єднання | 3/4" |
| Діаметр димоходу | 150 |
| Діаметр зворотного трубопроводу з контуру опалення | 1 1/2'' |
| Діаметр підіймального трубопроводу в контур опалення | 1 1/2'' |
| ККД за 30% навантаження, % | 90.4 |
| ККД за Р номін., % | 91.84 |
| Максимальна температура води, °С | 85 |
| Максимальний робочий тиск у контурі опалення, барів | 4 |
| Об'єм води, л | 16.8 |
| Корисна потужність, кВт | 48 |
| За втрати в димоході за вимкненого пальника, % | 0.2 |
| Загуби в димоході під час робочого пальника, % | 8.2 |
| Загуби на підтримку температури за ДТ = 50°, % | 2.3 |
| Розпалювання | Електронний |
| Електрична потужність, Вт | 10 |
- Ціна: 95 845 ₴

