Сенсорний дозатор рідкого мила HOTEC 13.503 ABS White



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний дозатор рідкого мила 1.0 л
Технічні характеристики
Артикул - 13.503
Розмір: 112х122х280 мм
Дозування рідини: 1.2-1.5 мл
Дозування піни: 0.8 мл
Матеріал: ABS
Покриття: біле
Технічні характеристики
Артикул - 13.503
Розмір: 112х122х280 мм
Дозування рідини: 1.2-1.5 мл
Дозування піни: 0.8 мл
Матеріал: ABS
Покриття: біле
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTEC |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Сенсорне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 12.2 см |
| Глибина | 11.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дозатор |
| Призначення | Для санузлів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Обсяг | 0.000580 |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 2 620 ₴

